Záhorec zvíťazil v Rajeckých Tepliciach

02.08.2023 09:38:33
Záhorec zvíťazil v Rajeckých Tepliciach
V sobotu 29. júla pokračoval slovenský pohár kritériom v Rajeckých Tepliciach. Na štarte sa na 950 metrovom okruhu postupne vystriedali všetky mládežnícke kategórie.
Ako prví súperili mladší žiaci na 6 okruhov. Najlepšie sa darilo
A. Jelžovi, ktorý finišoval na 11.m. Na 14.m. prišiel D. Kozár a na 15.m. M. Michaleje všetci MŠK CK Žiar nad Hronom. V kategórii žiačok nás reprezentovala A. Peszekiová, ktorá po bojovnom výkone obsadila pekné 9.m.
Starší žiaci v početnom poli súperili na 12 okruhov. Od začiatku sa jazdilo veľmi rýchlo a hneď v prvej bodovačke obsadil druhé miesto náš M. Májik.
Napokon nezachytil nástup štvorčlennej skupinky a v cieli mu patrilo pekné 5.m. B. Peszeki po peknom výkone obsadil 10.m. T. Molota 14.m. M. Barényi 15.m. Ch. Jelža 18.m.a T. Sklenka 21.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.
V kadetoch na 18 okruhov, sme predviedli perfektný tímový výkon a po peknej spolupráci všetkých chalanov bral víťazstvo
F. Záhorec a na treťom mieste skončil J. Benča obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. J. Glezgo skončil v top 10 na 8.m. a M. Čerťaský finišoval na 15.m.
Juniori si ako posledný zmerali sily na 21 okruhov. Najlepšie sa od začiatku ukazoval R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý až do záveru bojoval o víťazstvo. Napokon si vyjazdil výborné 2.m.
Na peknom 9.m. prišiel tímový kolega M. Štefanka a A. Antal po páde obsadil 11.m.
Gratulujeme