Peszeki a Kozár tretí

24.06.2024 09:40:31
Peszeki a Kozár tretí
Cez víkend 15. a 16. júna prevažná časť nášho teamu štartovala na SP v cestnej cyklistike, ktoré sa išli ako etapové preteky – Regiónom Nitrianskeho kraja.
V sobotu bola na programe časovka jednotlivcov v obci Tajná. Na mierne zvlnenej trati, za silného vetru odštartovali všetky kategórie postupne od 13:00 hodiny. Denis Kozár CK MŠK Žiar nad Hronom
v kategórii mladších žiakov sa umiestnil na výbornom 3. mieste ????. Žiačka Agáta Peszekiová sa umiestnila na peknom 5. mieste v kategórii žiačok. V kategórii starších žiakov sa chalani zmáčkli a v TOP 10 štartového poľa sa umiestnili traja naši pretekári. Benjamínovi Peszekimu ušlo pódium len tesne keď obsadil nepopulárne 4. miesto. Teodor Sklenka finišoval na výbornom 6. mieste a prvoročák Alex Jelža finišoval na 9. mieste.
V nedeľu etapové preteky pokračovali kritériom vo Vrábľoch. Naša najmladšia pretekárka Sofia Imrišová
zvíťazila ???? v kategórii MINI Dievčatá.
V kategórii mladších žiakov nás potešil Denis Kozár, ktorí sa po bojovnom výkone umiestnil na peknom 3. mieste. Agáta Peszekiová zvíťazila
v kategórii mladších žiačok a zároveň aj v celkovom poradí ml. žiačok a získala tak biely dres najlepšej mladšej žiačky. Starší žiak Benjamín Peszeki konečne prelomil pomyselnú smolu štvrtých miest a získal prvé pódium v sezóne, keď finišoval na 3. mieste. Skvelá práca celého tímu starších žiakov - T.Sklenku, A.Jelžu, T.Šípoša a M.Michaleje.ktorý mu pomohli k tomuto výsledku. Kadet Tadeáš Rybanský bodoval na jednej bodovačke čo mu stačilo, iba na 10. miesto.
 
Gratulujeme všetkým ????
logo-ff_systems_blanko-1.jpg
logo-bbsk_s-financnou-podporou.png
logo.png
cykloziar-logo_small.jpg
ts-logo.gif
fff-s.r.o.-logo.png
p_SLOVALCO.gif
p_SK_profi_bike.jpg
logo_impa.png
hermes.png
image001.png
husqvarna_logo_logotype_symbol_small.png
images-pe.jpg
p_CK_Ziar.gif
nemak-new-logo_small.png
partner_zh.gif