Výborné druhé miesto A.Peszekiovej v Žarnovici

29.05.2024 09:39:15
Výborné druhé miesto A.Peszekiovej v Žarnovici
Uplynulý víkend sa konalo 2. kolo SP v MTB Cross country. Jazdilo sa na zaujímavom technickom okruhu v areáli BRS Bikepark Žarnovica.
V sobotu sa na štart postavili naši traja kadeti v zložení: Rybanský, Barényi, Glezgo. Najviac nás potešil Tadeáš Rybanský, ktorý jazdil takmer celé preteky s prehľadom na 2. priečke. Nakoniec ho pád pripravil o pódium, ale prišiel do cieľa na peknom 4. mieste. Marco Barényi prišiel do cieľa po bojovnom výkone na 15. mieste a Jakub Glezgo sa umiestnil na 21. mieste.
V nedeľu preteky pokračovali mladšími kategóriami. V najmladšej kategórii – MINI DIEVČATÁ sa umiestnila naša pretekárka Sofia Imrišová na 7. mieste. Veľmi sme sa tešili z perfektného výkonu mladšej žiačky
Agáty Peszekiovej, ktorá vybojovala pódium a získala striebornú medailu ????. Nela Klimentová po bojovnom výkone a nešťastnom páde prišla do cieľa aj napriek zraneniu na 7. mieste.
Mladší žiaci bojovali na technickom kopcovitom okruhu a umiestnili sa nasledovne:
Denis Kozár – 14. miesto, Šimon Závadský – 28. miesto, Samuel Karovič – 29. miesto. V kategórii starších žiakov nás potešil Benjamím Peszeki, ktorý jazdil priebežne na 5. priečke, avšak po páde sa nakoniec umiestnil v TOP 10 štartového poľa na 9. mieste. Alex Jelža sa umiestnil na 24. mieste,
Teodor Sklenka na 29. mieste,
Matúš Michaleje na 34. mieste a Timotej Šípoš na 35. mieste.
logo_impa.png
husqvarna_logo_logotype_symbol_small.png
nemak-new-logo_small.png
p_SLOVALCO.gif
logo.png
logo-bbsk_s-financnou-podporou.png
cykloziar-logo_small.jpg
p_CK_Ziar.gif
p_SK_profi_bike.jpg
hermes.png
image001.png
partner_zh.gif
logo-ff_systems_blanko-1.jpg
images-pe.jpg
fff-s.r.o.-logo.png
ts-logo.gif