V Selciach zvíťazil Rybanský, Peszekiová druhá

13.10.2023 13:45:57

V nedeľu 8. októbra odštartovala domáca cyklokrosová sezóna v Selciach pri B. Bystrici.

Na trati v lese nad futbalovým štadiónom a na okolitých lúkach sa darilo aj našim pretekárom.

V kategórii mladších žiačok išla výborne A. Peszekiová, ktorá obsadila druhé ????miesto. V kadetoch po výbornom výkone zvíťazil???? T. Rybanský MŠK CK Žiar nad Hronom. V mladších žiakoch vybojoval pekné 11. miesto D. Kozár MŠK CK ŽIAR NAD HRONOM.

Starší žiaci odjazdili 3 kolá a najlepšie z našich sa darilo B. Peszekimu, ktorý finišoval na výbornom 10. mieste., T. Sklenka obsadil 20. miesto, A. Jelža 26. miesto a M. Michaleje 38. miesto, všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.

Kadeti už odjazdili 5 kôl a všetci bojovali o čo najlepšie umiestnenie. Najlepšie skončil za víťazom T. Rybanským J. Glezgo na 12. mieste, M. Barényi na 32. mieste, M. Májik na 37. mieste, T. Molota na 41. mieste a Ch. Jelža na 43. mieste.

Juniori v medzinárodnej konkurencii bojovali o body do svetového pohára. Z našich sa najlepšie darilo J. Benčovi na 12.mieste. F. Záhorec finišoval na 19. mieste, A. Antal na 21. mieste. G. Sukop po páde preteky nedokončil.