Cyklokrosová sezóna odštartovala v Ostrave.

13.10.2023 13:19:20
V sobotu na výborne pripravenej trati v areáli bývalých železiarní síce zapršalo, ale na technickej trati sa nestratil ani náš kadet Tadeáš Rybanský. Po skvelom výkone prvýkrát v kategórii kadetov obsadil skvelé 5.miesto.
V nedeľu sa na rovnakej trati uskutočnil európsky pohár. V kadetoch išiel od štartu na vedúcej pozícii
Tadeáš Rybanský.
Neskôr jazdil na treťom mieste až do posledného kola, kde ho sprevádzali technické problémy s bicyklom a pád. Musel vymeniť bicykel a prepadol sa až na 22. miesto. Tímový kolega M. Barényi obsadil 32. miesto.
V junioroch sme mali na štarte dvoch pretekárov. Obaja od štartu bojovali o čo najlepšiu pozíciu a umiestnenie. Filip Záhorec po defekte stratil čelo pretekov a skončil na konečnom 41. mieste. Jakub Benča po technických problémoch s reťazou a výmenou bicykla obsadil na 46.miesto.
Napriek smole chalani zabojovali a už sa tešíme na 1.kolo slovenského pohára v Selciach, ktoré sa uskutoční úž najbližšiu nedeľu 8. októbra.