Zimány a Černek opäť na stupni víťazov

25.11.2014 21:25:40
Zimány a Černek opäť na stupni víťazov

Ďaľšie dvojkolo Slovenského pohára v cyklokrose sa uskutočnilo 22-23.11.2014 v Starej Ľubovni a Košiciach. Naši chalani potvrdili stúpajúcu výkonnosť a opäť stáli na stupni víťazov. Zimány skončil v sobotu v Starej Ľubovni na 2.mieste a v Košiciach na 3.mieste. Černek skončil v nedeľu na 3.mieste. Ďalší chalani dali tiež o sebe vedieť. V sobotu v kategórii žiakov obsadil M.Černek 9.miesto. U kadetov skončil A.Foltán na 5.mieste, L.Lajtoš na 7.mieste a A.Žarnovičan na 10.mieste. V junioroch potvrdil K.Zimány stúpajúcu formu a obsadil 2.miesto, J.Gajdošík 4.miesto a Adrián Foltán 8.miesto.  V nedeľu sa chalani presunuli do Košíc. Všetci chceli vylepšiť svoje pozície zo soboty a tak zabojovali. Starší žiak M.Černek sa opäť postavil na pódium a obsadil pekné 3.miesto. Naši kadeti po bojovnom výkone obsadili: A.Foltán 5.miesto, L.Lajtoš 7.miesto a A.Žarnovičan 8.miesto. V junioroch K.Zimány skončil na peknom 3.mieste. Adrián Foltán prišiel na 7.mieste a J.Gajdošík na 8.mieste.

Gratulujeme chalanom a držíme palce na ďaľších pretekoch, už túto sobotu v Podbrezovej.

Momentálne chalani ladia formu na sústredení v Krupine.