V Rajeckých Tepliciach sme získali opäť pódiové umiestnenia

13.07.2022 08:04:23
V Rajeckých Tepliciach sme získali opäť pódiové umiestnenia
V utorok 5.7.2022 po dni voľna boli naši pretekári a pretekárky opäť v akcii. V Rajeckých Tepliciach sa uskutočnil Slov.pohár v kritériu. Počasie sa úplne zmenilo, celý deň pršalo čo vyžadovalo mnoho skúseností od všetkých. Okruh mal dĺžku 950m. Zastúpenie sme mali od náboru až po juniorov. V náborových pretekoch dievčat zvíťazila A. Ďuríková a v nábore chlapcov skončil na 3.m. T. Májik obaja MŠK CK Žiar nad Hronom.
V mladších žiakov na 6 okruhov nás zastupoval A. Jelža, ktorý vybojoval 13.m. Starši žiaci jazdili na 12 okruhov. Najlepšie sa darilo M.Májikovi, ktorý finišoval na 19.m., M. Barényi na 23.m. a Ch. Jelža na 26.m.
Výborne sa darilo žiačke T. Ďuríkovej, ktorá po bojovnom výkone získala striebro ????pre náš klub.
Kadeti na 18 okruhov bojovali zostra hneď od štartu a roztrhali sa na niekoľko skupín. Najlepšie špurtoval po výbornom výkone D. Sochan na 7.m., F. Záhorec skončil na 9.m., A. Antal na 17.m. a M. Čerťaský získal 23.m.
Juniorka J. Dubajová MŠK CK Žiar nad Hronom finišovala na peknom 3.m.???? Juniori museli odjazdiť 21 okruhov a od úvodu sa poriadne bojovalo. R. Jackuliak sa zapájal do špurtov v bodovačkách. Stále bojoval o pódium a pomáhal mu kolega M. Ďurík. Nakoniec táto spolupráca priniesla bronz????pre R. Jackuliaka. M. Ďurík obsadil 9.m. P. Antal skončil na 17.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.
GRATULUJEME všetkým k ďalším podiovým umiestneniam.