Slovenský pohár Trenčín, Haluzice a Horná Súča

13.06.2016 22:59:47
Slovenský pohár Trenčín, Haluzice a Horná Súča

V piatok 10.6.2016 sa uskutočnilo ďalšie kolo Slov. pohára - časovka na Trenčiansky hrad, pre kadetov a juniorov.Za veľkej účasti pretekárov z Čiech, Maďarska, Rakúska a Poľska. Darilo sa Adamovi Foltánovi, ktorý obsadil druhé miesto. Starší brat Aďo v kat. juniorov skončil na štvrtom mieste.

Kadeti: A.Zelina 18.m.,M.Černek 34.m., T.Kamenský 41.m.  Juniori : M.Vlčák 31.m., J.Gajdošík 32.m..

V sobotu 11.6.2016 sa uskutočnil cestný pretek jednotlivcov v Haluziciach na okruhu dlhom 5,5km. V kat. žiačok skvele zabojovala S.Záhorcová, ktorá skončila na nepopulárnom 4.m. V.Paulíková obsadila 7.m. Mladší žiaci obsadili M.Holic 11.m.,S.Ihring 14.m.,R.Paulík 14.m.,F.Jelža 20.m., P.Antal 24.m. Kadeti získali 3.m. zásluhou A.Zelinu. ďalší skončili: A.Foltán 6.m.,T.Kamenský 49.m. M.Černek  nedokončil. Juniori po bojovnom výkone skončili : J.Gajdošík na 18.m., M.Vlčák obsadil 20.m. A.Foltán nedokončil pre zdravotné problémy.

V nedeľu čakal na pretekárov členitý okruh v okolí Hornej Súče, dlhý 14 km. Poriadne preveril všetkých pretekárov a do cieľa prichádzali v malých skupinkách. Žiačky absolvovali preteky spolu s ml. žiakmi.

Najviac sa darilo z našich M.Holicovi, ktorý obsadil v cieli 6.m. S.Ihring prišiel na 17.m., F.Jelža na 19.m., R.Paulík skončil na 20.m. a P.Antal na 26.m.

Žiačky po bojovnom výkone obsadili S.Záhorcová 6,m, V.Paulíková 8.m.

Kadeti A.Foltán skončil na 6.m., A.Zelina 32.m.,T.Kamenský 38.m., M.Černek 46.m.

Juniori mali najdlhšiu trať - 84km. Chalani bojovali a stačilo to na M.Vlčák 12.m., J.Gajdošík 20.m.

Gratulujem a držíme palce na ďalších pretekoch....