Rybanský zvíťazil na tour Petra Sagana v Martine

30.05.2023 14:12:00
Rybanský zvíťazil na tour Petra Sagana v Martine

V nedeľu 21. mája sa na letisku v Martine iskutočnilo ďalšie kolo detskej tour Petra Sagana. V peknom slnečnom počasí sme mali zastúpenie v kategórii mini, ml.žiaci a žiačky a starší žiaci.

V kat. mini na technickej a rýchlej trati zabojoval S.Karovič a po bojovnom výkone obsadil konečné 42.m.

V kat.ml.žiačok  výborne finišovala po skvelom výkone A.Peszekiová na 5.m. Mladší žiak A.Jelža skončil v top 10 na peknom 10.m. D.Kozár na 32.m. a M.Michaleje obsadil 33.m.

V starších žiakoch sme mali najpočetnejšie zastúpenie. Po tvrdom súboji si víťastvo odniesol náš T.Rybanský a zároveň sa ujal vedenia v seriáli.

Do top 10 sa ešte prebojovali M.Barényi na 8.m.  M.Dekýš na 9.m.  a B.Peszeki na 10.m.  Ch.Jelža finišoval na 12.m. a T.Molota na 17.m.

Gratulujeme všetkým