M-SR v cyklokrose, Krupina

06.12.2016 09:17:17

V nedeľu 4.12.2016 sa konali M-SR v cyklokrose v Krupine. Bol to záver cyklokrosovej sezóny, počas ktorej naši pretekári niekoľkokrát dosiahli  pódiové umiestnenie.

V Krupine panovalo zimné počasie a napriek tomu, že svietilo slniečko bola poriadna zima. Na trati síce nebol sneh, ale mráz urobil trať poriadne šmykľavú a takmer každý pocítil tvrdosť zamrznutej zemi. Všetci bojovali zo všetkých síl a dosiahli pekné výsledky. Len tesne ušla medaila v mladších žiakoch Robovi Jackuliakovi, ktorý podával vynikajúce výkony počas celej cyklokrosovej sezóny. Robo mal smolu, keď spadol, zamotala sa mu reťaz a musel dlhý úsek utekať s bicyklom na pleci do depa.

V kategórii juniorov získal tiež nepopulárne štvrté miesto Adam Foltán, ktorý stratil 31sec. na bronz.