Junior Ján Gajdošík získal titul majstra Slovenska

06.12.2015 22:25:23

Cyklista CK MŠK Žiar nad Hronom, junior Ján Gajdošík sa stal majstrom Slovenska v cyklokrose v Košiciach. Po vyrovnanom a bojovnom výkone zvíťazil o 6 sec. pred Jakubom Varhaňovským ŽP Šport Podbrezová.Tretí skončil Slavomír Kujan Žp Šport Podbrezová. Na 8.mieste skončil tímový kolega Aďo Foltán.

V kategórii ml. žiakov skončil na nepopulárnom 4.mieste R.Paulík CK MŠK Žiar nad Hronom. Na medailu stratil +1:09 min.  M.Holic obsadil 13.miesto.

U kadetov sme mali na štarte až štyroch  pretekárov. Jeden z favoritov na titul Adam Foltán CK MŠK Žiar nad Hronom, napokon získal striebro so stratou +26 sec. Majstrom Slovenska sa stal M.Blaško CYS Žilina. Tretí skončil M.Bugár PROefekt team +46sec. Ďalší naši po bjovnom výkone skončili: M.Černek na 6.mieste +1:57min, A.Zelina na 8.mieste +2:20min. a M.Záhorec na 10.mieste +2:20min.

V kategórii žiačky a kadetky skončila S.Záhorcová na 4.mieste +3:07min. a V.Paulíková na 8.mieste +4:37min.

GRATULUJEME všetkým našim pretekárom a gratulujeme k titulu a striebru!!!!!