Jackuliak získal bronz na cyklokrosovom šampionáte

13.12.2021 10:03:21
Jackuliak získal bronz na cyklokrosovom šampionáte

V nedeľu 12.12.2021 sa uskutočnil záver cyklokrosovej sezóny v Šamoríne domácim šampionátom.

V snehu, blate a chlade bojovali naši kadeti a junior o majstrovskú zbierku medailí. Junior R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom od úvodu zvádzal boj o pódium a potvrdzoval priebežné 3.m. v slovenskom pohári. Chvíľu sa držal aj na striebornej pozícii. Napokon sa majstrom Slovenska stal suverénne M. Schwarzbacher ŽP Šport Podbrezová. Striebro získal Ch. Haas CK Poprad. Bronzová medaila ????????????putuje do Žiaru zásluhou R. Jackuliaka MŠK CK Žiar nad Hronom.

Kadeti na rovnakej trati podali veľmi bojovný výkon a nechali na trati všetko. Najlepšie z našich skončil D. Sochan MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý získal výborne 7.m, F. Záhorec vybojoval pekné 10.m., M Čerťaský 12.m. a A. Antal 14.m.

Gratulujeme všetkým za vzornú reprezentáciu!!!