Cyklistické preteky v Žiari nad Hronom

20.05.2009 00:00:00
Cyklistické preteky v Žiari nad Hronom
Cyklistický klub MŠK Žiar nad Hronom oznamuje, že v dňoch 23.5. ? 24.5.2009 usporiada preteky Slovenského pohára v cestnej cyklistike mládeže.V sobotu 23.5.2009 o 14.00 hod. bude na ulici M.R. Štefánika oštartovaný IV. ročník ?Ceny Primátora? cyklistické kritérium, ktoré povedie mestskými ulicami M.R.Štefánika, A.Dubčeka, A. Sládkoviča, Dr. Jánskeho . Súčasťou IV. ročníka ?Ceny Primátora? budú aj náborové preteky žiakov základných škol. Pozývame všetky deti, ktoré majú bicykel, prilbu a chuť si zapretekať na toto podujatie. V nedeľu 24.5.2009 o 10.00 hod. budú v obci Lutila odštartované cestné preteky jednotlivcov s hromadným štartom. Pretek sa pojde ako II. ročník ?Cena Slovalca? Trasa preteku povedie okruhom 23km dlhom cez obce Lutila, Lovčica ? Trubín, Dérerov mlyn, Janova Lehota, Kosorín, Slaská s cieľom v obci Lutila. Cyklistický klub MŠK Žiar nad Hronom touto cestou pozýva všetkých priaznivcov cyklistiky na toto podujatie.