Čerťaský zvíťazil v Dudinciach

10.05.2023 07:02:00
Čerťaský zvíťazil v Dudinciach

Uplynulý predĺžený víkend sme začali kritériom v Dudinciach, kde na mestskom okruhu získal po skvelom výkone víťazstvo M.Čerťaský a F.Záhorec finišoval na 8.m. obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. Mladší žiak A.Jelža po bojovnom výkone došpurtoval na peknom 7.m. Starší žiak M.Májik vybojoval ďalšie umiestnenie v top 10 a obsadil pekné 6.m. Junior Robo Jackuliak vyjazdil pódium a finišoval na 3. mieste.

V nedeľu sme pokračovali na SP v pretekoch jednotlivcov v Krupine a okolí s náročným stúpaním na Senohrad. Tu si veľmi dobre počínal starší žiak Tadeáš Rybanský, ktorý v súboji o bronz prehral iba tesne v záverečnom špurte a obsadil skvelé 5.m. M.Májik prišiel v ďalšej skupine na celkovom 8.m. Kadeti sa poriadne roztrhali a v druhej skupine špurtoval M.Čerťaský na peknom 7.m. Junior Róbert Jackuliak v spoločnej kategórii s mužmi obsadil konečné 5.m v kategórii juniorov.