Černek, Foltán a Zimány získali bronz na M-SR v cyklokrose

17.12.2014 22:31:36

Tohtoročná cyklokrosová sezóna mala svoje vyvrcholenie na M-SR v Trnave. V sobotu 13. decembra sa uskutočnil domáci šampionát, ktorého organizátorom bol CK Olympik Trnava. Všetci zabojovali o domáce tituly a miestenky na januárove Majstrovstvá sveta v Tábore(CZ). V kategórii žiakov podal výborný výkon M.Černek, ktorý až do záveru bojoval o titul. Napokon po páde tesne pred cieľom prišiel na treťom mieste a získal bronz. Zvíťazil D.Sikora CYS Žilina,pred druhým M.Bugárom CK Dynamax Nitra. Kadeti mali viacerých ašpirantov na zisk titulu,medzi ktorými nechýbal ani A.Foltán, víťaz spred týždňa v Krupine. Adam po bojovnom výkone získal pre klub ďaľší bronz. Víťazom sa stal J.Varhaňovský ŽP Šport Podbrezová, pred tímovým kolegom M.Pagáčom. Ďaľší naši kadeti po bojovnom výkone obsadili : L.Lajtoš 11.miesto, A.Žarnovičan skončil na 17.mieste. V junioroch sme mali trojnásobné zastúpenie. Chalani chceli pridať ďaľšiu medailu, čo sa aj podarilo K.Zimánymu, ktorý pridal už tretiu bronzovú pre CK MŠK Žiar. J.Gajdošík po bojovnom výkone skončil na 5.mieste a A.Foltán na 6.mieste. Chalanom ďakujeme za vzornú reprezentáciu počas celej cyklokrosovej sezóny a gratulujeme k pódiovým umiestneniam.