Benča víťazom cyklokrosu v Košiciach

11.11.2018 13:47:31
Benča víťazom cyklokrosu v Košiciach

Slovenský pohár v cyklokrose pokračoval ďalšími pretekmi v Košiciach. V dobrom počasí na technickej trati štartovali aj naši pretekári.

V kategórii mladších žiakov jazdil  perfektne J.Benča CK MŠK Žiar nad Hronom, ktorý s náskokom 28 sek. zvíťazil. D.Sochan prišiel na 6.m. a F.Záhorec na 8.m.

V kategórii starších žiakov skončil na peknom 3.m. M.Ďurík CK MŠK Žiar nad Hronom. Zvíťazil S.Fedor CK UNICOM Zvolen. Dobre jazdil aj R.Jackuliak CK MŠK Žiar nad Hronom, ktorý prišiel na 6.m., P.Antal skončil na 8.m., A.Antal na 15.m., B.Holic na 16.m. a S.Ihring po páde nedokončil.

V kategórii kadetov nás reprezentoval J.Vlčák. Zvíťazil Ch. HAAS CKM Poprad. J.Vlčák po bojovnom výkone napokon obsadil 8.m.

Juniori mali preteky zaradené do kategórie UCI C2.Na štarte nás reprezentoval M.Baniar CK MŠK Žiar nad Hronom, ktorý po páde skončil na 6.m., tesne za bodmi do svetového pohára UCI C2.

Gratulujeme všetkým k pekným výsledkom.