Bellan zvíťazil v cyklokrose.

14.10.2013 20:07:56
Bellan zvíťazil v cyklokrose.

Bellan zvíťazil v cyklokrose.

V dňoch 12 - 13.októbra 2013 sa uskutočnilo 4 a 5.kolo Slovenského pohára v cyklokrose. V sobotu vo Svite sa na štart postavili aj cyklisti CK MŠK Žiar nad Hronom. V kategórii kadetov sme mali na štarte J.Gajdošíka a  J.Varhaňovského. Zvíťazil  A.Zeman  ŠKC Dubnica nad Váhom, časom 29:00, druhý skončil T.Kapajčík  ŽP Šport Podbrezová +0:00 a tretie miesto obsadil J.Gajdošík CK MŠK Žiar nad Hronom +0:27. J.Varhaňovský obsadil 5.miesto zo stratou 0:59. V kategórii juniorov zvíťazil J.Bellan CK MŠK Žiar nad Hronom, časom 54:28, druhý skončil M.Ulík  CK B.Bystrica +3:15 a tretí skončil A.Babič  Unitrek BikeTeam Poprad +4:46. K.Zimány CK MŠK Žiar nad Hronom obsadil 5.miesto zo stratou jedného kola.

V nedeľu sa štartovalo v Levoči. Naši pretekári dali o sebe opäť vedieť. V kategórii kadetov sa stal víťazom T.Kapajčík  ŽP Šport Podbrezová, časom 31:49, druhý skončil  S.Kujan  ŽP Šport Podbrezová +0:19,  tretí skončil sobotnajší víťaz A.Zeman  ŠKC Dubnica nad Váhom +0:24. Na nepopulárnom štvrtom mieste skončil J.Gajdošík CK MŠK Žiar nad Hronom +0:24, J.Varhaňovský CK MŠK Žiar nad Hronom obsadil piate miesto +1:20. Svoje víťazstvo u juniorov zopakoval J.Bellan CK MŠK Žiar nad Hronom, časom 49:59.Polepšil si K.Zimány CK MŠK Žiar nad Hronom, ktorý prišiel druhý +2:05, tretí skončil M.Ulík CK B.Bystrica +2:13.....Gratulujeme chalanom za predvedený výkon.