Zelinová zvíťazila v Rakúsku.

27.11.2017 14:51:01
Zelinová zvíťazila v Rakúsku.

Blíži sa vrchol cyklokrosovej sezóny a tak v rámci záverečnej prípravy na M-SR absolvovali cyklisti CK MŠK Žiar nad Hronom cyklokrosové sústredenie v Kľačne. Pod vedením trénera R.Barényiho a manažéra tímu F.Sitoru  od 21-24.11.2017 trénovali dvojfázovo v kombinácii cesta cyklokros. Nevynechali ani večernú regeneráciu a umývanie bicyklov.

V sobotu sa vybraní pretekári zúčastnili cyklokrosových pretekov v Rakúsku. V kategórii starších žiakov sa darilo S.Ihringovi, ktorý skončil na vynikajúcom 2.mieste. V kategórii kadetiek sme mali na štarte dve pretekárky, ktoré podali bojovný výkon a bojovali o popredné umiestnenia. V.Zelinová zvíťazilaS.Záhorcová mala smolu a po páde musela bežať do depa skoro pol okruhu a tak sa prepadla mimo pódiového umiestnenia.

GRATULUJEME!!!

Veríme že do majstrovstiev bude forma ešte stúpať a získame čo najviac medailí a titul.

Kto chce prísť povzbudiť osobne našich pretekárov na M-SR v cyklokrose do Bánoviec nad Bebravou, tak ho pozývame v nedeľu 3.12.2017 o 10:00hod. je štart prvej kategórie.