V zimnom počasí Benča tretí

24.04.2017 22:47:53

V nedeľu 23.4.2017 sa uskutočnilo 1.kolo Slovenského poháre v MTB XCO. Od rána vládlo chladné počasie a počas pretekov sa dokonca rozsnežilo ako v januári. Náš klub mal na štarte 23 pretekárov od mini až po kadetov.

V kategórii mini chlapci nás úspešne reprezentoval J.Benča, ktorý po bojovnom výkone obsadil 3. miesto. D.Sochan prešiel cieľom na 7.mieste. Na 14.m skončil F.Kazár, A.Greguš 24.m, J.Lauko 27.m a A.Bujňák 29.m.

V kategórii mini dievčatá obsadila T.Ďuríková 6.m a L.Kamenská 9.m...
Mladší žiaci: nová posila nášho klubu F.Moravec skončil na 19.m. U.Stajník 23.m P.Antal 24.m. M.Ďurík 27.m. R.Jackuliak 30.m S.Ihring 31.m. F. Jelža 34.m. A.Antal 35.m. B.Holic 36.m. A.Hrčka 39.m.

Kategória starší žiaci : M.Holic skončil na 24.mieste a F.Stajník na 26.mieste.

Staršia žiačka : E.Imrišová obsadila konečné 11.miesto.

Kadetky : S.Záhorcová prišla na 4.mieste a V.Zelinová na 5.mieste.

Kadeti : M.Baniar preteky nedokončil