Trikrát striebro na M-SR

01.09.2017 11:35:09
Trikrát striebro na M-SR

V nedeľu 27.7. sa v Tepličke nad Váhom uskutočnili M-SR v časovke dvojíc a družstiev.

Mladší žiaci absolvovali trať dlhú 9km. Štartovalo 16 dvojíc. Naša dvojica Ihring-Ďurík patrila k favoritom na titul. Napokon v tesnom súboji obsadili druhé miesto a získali striebornú medailu. Na víťaznú dvojicu Vrbík-Novák, Kaktus bike stratili 4,2sec. Tretie miesto obsadili Synák-Pekár, Akadémia Petra Sagana +18,45sec.

img_20170827_183442.jpg
St.žiaci: Holic M. štartoval v družstve CK Karpaty Smolenice. Obsadili 4.m. zo stratou 2:46:09min na víťaza.
Kadetky: Dievčatá absolvovali trať dlhú 16km. S.Záhorcová-V.Zelinová bojovali o titul až do konca. Napokon nestačili na Knihovú-Podolákovú, Akadémia Petra Sagana. Stratili 5,99sec a získali pre náš klub druhé striebro.
Tretie skončili Michaličková-Knapcová Akadémia Petra Sagana +1:57:71min.

img_20170827_183819.jpg
Kadeti: Naše družstvo v zložení: Kamenský,Baniar,Černek a Patay -Spartak Tlmače, patrilo k favoritom na zisk titulu. Napokon sa v tesnom súboji stalo víťazom družstvo Slávia ŠG Trenčín.Naši chalani stratili 16,06sec a získali pre náš klub tretie striebro. Bronz získalo družstvo Cyklo Spiš, +1:37:66.

Aj napriek tomu, že sme nezískali titul všetci si zaslúžia pochvalu za vzornú reprezentáciu a veľkú gratuláciu...

Ďakujeme!!!!