Striebro pre Záhorcovú a Zelinu na M-SR

13.07.2017 22:40:22
Striebro pre Záhorcovú a Zelinu na M-SR

Sobota: M SR v časovke jednotlivcov mládeže, Prešov. M.žiaci :M.Ďurík obsadil so stratou +7sec nepopulárne 4.m, S.Ihring 8m, F.Moravec 13.m..S.žiačky E.Imrišova 8.m,
Kadetky: S.Záhorcová získala po výbornom výkone striebro. Nepopulárne 4.m obsadila V.Zelinová so stratou +7sec. na bronz.V .Paulíková obsadila 10.m,
Kadeti: A.Zelina získal pre Žiar tretiu krumplovú medailu!!!T.Kamenský obsadil vynikajúce 5.m, M.Baniar skončil na 9.m... Juniori absolvovali iba Slov.pohár v časovke jednotlivcov..A.Foltán skončil na 2.m.
Nedeľa M SR cestné preteky jednotlivcov Prešov. Mladší žiaci:najlepšie sa zorientoval v cieľovom stúpaní M.Ďurík,ktorý skončil na 9.m,F.Jelža 14.m,P.Antal 17.m,A.Antal 19.m,S.Ihring 20.m,F.Moravec 22.m,B.Holic 23.m,A.Hrčka 27.m,J.Benča na prvých pretekoch skončil na 32.m.
Žiačky:E.Imrišová obsadila 6.m.
St.žiaci:M.Holic prišiel v prvej skupine na 15.m, R.Paulik skončil na 25.m..
Kadetky: S.Záhorcová bojovala o medailu až do konca, napokon obsadila 4.m,V.Zelinová 6.m,V.Paulíková 8.m..
Kadeti: chalani boli aktívny celé preteky, M.Baniar bol v dvojčlennom úniku 2.kolá.Napokon nevydržali až do konca a boli dostihnutý.V cieľovom stúpaní zabojoval A.Zelina a získal striebornú medailu. M.Baniar prišiel na 14.m,T.Kamenský skončil na 22.m,M.Černek na 26.m..