Majstrovstvá Slovenska v časovke úspešné pre náš klub

02.09.2019 09:44:17
Majstrovstvá Slovenska v časovke úspešné pre náš klub

V sobotu sa v Rajeckých Tepliciach uskutočnilo ďalšie kolo Slov. pohára mládeže - kritérium v uliciach mesta.

Darilo sa st. žiakovi S. Ihringovi, ktorý napriek nepeknému pádu pokračoval v pretekoch a vybojoval 4.miesto. Junior M. Baniar po bojovnom výkone došpurtoval na 5.mieste.Ml.žiak F. Záhorec došpurtoval tiež na peknom 5.m.

Juniorka S. Záhorcova zvíťazila v kategórií junioriek pred tímovou kolegyňou V. Zelinovou MŠK CK Žiar nad Hronom.

Výborne preteky absolvovali naše budúce nádeje - prípravka.

Vo svojej kategórii roč. 2009-2010 zvíťazil B. Peszeki, Ch. Jelža skončil na 5.m.V kategórii roč. 2011 a mladší zvíťazil A. Jelža všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.

V nedeľu sa v Tepličke nad Váhom uskutočnila majstrovská časovka dvojíc a družstiev. Žiarčanom sa opäť podarilo získať niekoľko cenných kovov.

Mladší žiaci D. Sochan a F. Záhorec získali bronzovú medailu v časovke dvojíc.

Starší žiaci M. Ďurík, F. Štanceľ, S. Ihring a B. Holic bojovali až do úplného záveru o titul. Napokon získali skvelú striebornú medailu.

Naše juniorky S. Záhorcova a V. Zelinová získali majstrovský titul.

Juniori M. Baniar, A. Zelina, T. Kamenský a T. Piliarkin pridali tiež skvelé striebro.

Výborná vyzitka práce s našou mládežou v Žiari nad Hronom nám do klubu priniesla ďalších sedem medailí z domácich šampionátov v časovke do vrchu na Skalke a časovke družstiev a dvojíc v Tepličke nad Váhom.

Gratulujeme všetkým oceneným.