Ďuríková zvíťazila, Peszeki skončil tretí

29.11.2021 16:37:57
Ďuríková zvíťazila, Peszeki skončil tretí

V sobotu a nedeľu 20-21.11.2021 pokračoval Slovenský pohár mládeže v cyklokrose v areáli Xbionic v Šamoríne.

V sobotu si v kategórii žiačok po výbornom výkone víťazstvo ????????pripísala T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom. Darilo sa aj mladšiemu žiakovi B. Peszekimu MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý po bojovnom výkone obsadil 4.m. A. Jelža MŠK CK Žiar nad Hronom obsadil 18.m.

Starší žiak M. Májik prišiel na 12.m. a Ch. Jelža na 24.m. obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. Kadeti mali preteky zaradené do európskeho pohára. Dobrý výsledok dosiahol D. Sochan MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý vybojoval pekné 8.m. F. Záhorec skončil na 13.m. A. Antal na 18.m. M. Čerťaský 22.m. a J. Benča 25.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.

Junior R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom zabojoval a napriek defektu obsadil výborne 6.m.

V nedeľu sme získali opäť pódiové umiestnenia. Mladší žiak B. Peszeki MŠK CK Žiar nad Hronom vybojoval 3.m.???? .

Staršia žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom získala 3.m.????.

Junior R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom vybojoval za medzinárodnej účasti výborné 4.m. Darilo sa aj kadetovi D. Sochanovi MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý prešiel cieľom na peknom 6.m.

GRATULUJEME !!