Cyklokros pokračoval v Topoľčiankach

29.11.2021 16:36:20
Cyklokros pokračoval v Topoľčiankach

Po mesačnej prestávke pokračuje tento víkend Slovenský pohár v cyklokrose mládeže a C2 juniorov, žien a mužov v Topoľčiankach za bohatej medzinárodnej účasti pretekárov z CZE????????, POL????????, HUN????????,BEL????????,HOL????????.

Dnes sa darilo z našich pretekárov najlepšie mladšiemu žiakovi B. Peszekimu MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý skončil na výbornom 5.m.

Kadet D. Sochan MŠK CK Žiar nad Hronom bojoval až do záveru pretekov o top 10. Napokon skončil tesne na 11.m.

Staršia žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom obsadila po bojovnom výkone 9.m.

Junior R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom odštartoval výborne a dlho bojoval o pódium v silnej konkurencii. Napokon obsadil výborne 6.m. ako tretí najlepší slovák.

GRATULUJEME