Černek získal ďalšie body do Svetového pohára v cyklokrose.

13.11.2017 08:22:42
Černek získal ďalšie body do Svetového pohára v cyklokrose.

Naši pretekári majú za sebou úspešné 7.kolo Slovenské pohára v cyklokrose v Košiciach.

Na perfektne pripravenej trati a za slnečného počasia bojovali pretekári CK MŠK Žiar nad Hronom o body do Slovenského pohára a juniori zároveň aj do Svetového pohára kategórie C2.

Mladší žiaci podali výborný výkon a D.Sochan skončil na výbornom 6.m a J.Benča na 11.m.
Starší žiaci sa tiež nestratili a S.Ihring prišiel na 5.m s minimálnou na stratou na tretie miesto. Ďalší chalani obsadili: R.Paulík 7.m. M.Ďurík 10.m. R.Jackuliak 12.m. P.Antal 16.m a F.Moravec 17.m.
Kadetky išli skvelé preteky a bojovali o víťazstvo až do konca.Zvíťazila T.Kurnická CYS - Akadémia Petra Sagana pred našimi dievčatami V.Zelinovou 2.m. a S.Záhorcovou 3.m. V.Paulíková obsadila 5.m.
Juniori mali preteky zaradené do kategórie C2 svetového pohára. M.Černek sa revanšoval sa neúspešné ME v Tábore a až do cieľovej čiary bojoval o víťazstvo, Napokon skončil druhý za víťazom L.Kubišom ŽP šport Podbrezová. M.Baniar prišiel na 8.m.

GRATULUJEME všetkým a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho klubu.